з 1997 року директор Довга Н.М.

По матеріалам 90 річчя школи (2010р.)

Строкой отдельной хочется сказать
О той, кто эту школу ныне возглавляет,
Директор наш стремиться все объять,
И с каждым годом планку поднимает.


Випускники 1999 року присвятили такі слова своєму директору

«активистка, феминистка, обаятельна она, предприимчива, мобильна, компетентна и умна.
Ни застой и ни упадок нашей школе  не грозит
Бизнес-леди, «SUPER WOMAN»  во главе ее стоит"

А у директора есть правая рука –
Так завуча в народе называют.
Ответственность «руки сей» велика,
Ответственнее просто не бывает.
Жмінченко Тетяна Михайлівна, Мельник Ніна Іванівна, Макуха Тетяна Сергіївна, Шубала Неля Миколаївна, Романовська Ольга Євгенівна. Ми пам’ятаємо  про вклад, який внесли в розвиток школи Дудник Людмила Миколаївна, Бурлака Олександр Васильович.
Велика гордість для школи, що завучами є вчителі з великим досвідом, які пропрацювали  у школі більше 25 років.
Новые люди, новая энергия царит в школьных коридорах. Твердой поступью шагает школа по ступеням своей великой истории.
38 вчителів працюють у школі
Вищу категорію мають 23 вчителя
Звання «Вчитель методист» - 14;
Звання « Старший вчитель» - 7
8  відмінників освіти.
Тридцять дев’ятий рік продовжує працювати невтомна, життєрадісна  Басанська Катерина Єгорівна - вчитель математики. З ентузіазмом більше тридцяти років продовжує свій трудовий марафон Пимонова  Ірина Петрівна  -  вчитель англійської мови. Ми всі вдячні  за те, що вони і зараз у наших рядах і сподіваємося  ще на довгі  роки співпраці.
Сторічну династію може святкувати сім’я  Литвин – Нікітіних. Тільки Литвин Ірина Миколаївна пропрацювала у нашій школі   - 31 рік, але залишилась і досі молодою, енергійною.
Батьки її учнів з теплотою і вдячністю згадують першу вчительку.
Коллектив трудится с энтузиазмом, творчески.
Информатика, экономика, технология, психология
Исключительно в целях реабилитации
В жизнь нашу входят инновации.
Теперь мы каждый педсовет
  Готовим через Интернет.
  И по плечу любое дело…
 За всё берёмся дружно, смело
 Ведь в помошниках у нас
 Работает  психог просто ас.
 Психологические инновации изучает,
 Учителей и детей обучает,
 И скажем просто, без сомнения:
           - Тренинги, діагностики для нас, обычное явление.
Именно учитель начальных классов должен быть терпеливым, чутким, ласковым, родным, как мама, и в тоже время требовательным, находчивым, интересным. 
Справжнім другом для своїх учнів є Мельник  Ніна Іванівна.. Тонко відчуваючи душі дітей, направляє їх на пошук нового, цікавого, незвіданого. Одна із перших впровадила проектну роботу в початковій школі.
Касьянова Світлана Григорівна - творчий вчитель. Працює з вогником у серці впроваджуючи передові технології розвивального навчання,  старається розкрити в кожній дитині талант. Переможець конкурсу «Учитель року – 2000», «Кращий вчитель Дніпропетровської області». На її уроках учні стають справжніми науковцями, винахідниками, фантазерами.
Кожанова Антоніна Юріївна розвиває образне мислення у дітей. Найважливішим у своїй роботі вважає  виховання у учнів почуття власної унікальності.
Бурлака Елена Ивановна работает по системе розвивающего обучения, каждую встречу со своими учениками расценивает как процесс самосовершенствования. Став победителем конкурсов «Учитель года 2006», «Лучший учитель Днепропетровской области» она искренне считает, что самый лучший урок – впереди!
Двадцять вісім років  своєю доброзичливою посмішкою зачаровує дітей -  Толкачева Тетяна Олексіївна. І це дає їй можливість розвивати природну  цікавість учнів.  Останні три роки є незмінним директором пришкільного  табору «Веселка».
С неподдельной радостью встречают воспитанники Мамонтову Наталью Владимировну. Ведь она учит не только воспринимать мир знаний, но и вселяет уверенность в свои силы, возможности.
На уроках Ткаченко Світлани Петрівни панує атмосфера співпраці, взаєморозуміння, адже сама Світлана Петрівна душевна, цілеспрямована, цікава людина.
Обєднання вчителів гуманітарного циклу  це творчий і ініціативний колектив.
Марченко Алла Віталіївна – керівник методичного об’єднання,  засновник клубу «Поетична вітальня» де виховує любов до поетичного слова.  Історія українського рушника  - це її кабінет.
Мілько Алла Георгіївна – методист управління освіти. Двадцять років пропрацювала саме в нашій школі. Вимоглива, але справедлива. Історія родини Мілько тісно переплітається з історією нашої школи, бо тут навчалися її чоловік, син та донька і сподіваємося, що вона приведе в школу і свою онуку.
Єщенко Ірина Федорівна – молодий, талановитий вчитель. Засновник шкільної газети місток. Вона пробуджує потяг до  нового, виховує в  учнях  найкращі людські  риси. Діти її не просто люблять, а обожнюють.
Городецька Олена Степанівна – терпляча, чутлива, закохана в українську літературу.  Головний редактор шкільної  газети «Місток»
Русинчук Лидия Григорьевна – влюбленная в Пушкина и Достоевского, Бунина и Булгакова, возвышенная и романтичная
За любое дело берется с полной ответственностью.
Топольницька Тетяна Анатоліївна – вчитель музики та української мови, вміло може поєднувати відчуття слова і звуку, виховувати любов до мистецтва через літературу.
Школа може гордитися серйозними і знаючими істориками - Довгой Наталією Михайлівною, Харіной Оленою Дмитрівною. Саме їм школа завдячує призовими місцями у Всеукраїнському конкурсі «Слідами історії».
І цей  рік не виключення Олена Дмитрівна разом з ученицями 9 класу  Кузнецовою Олександрою і Рябоконь Олександрою стали переможцями і запрошені на Всеукраїнську конференцію в місто Київ.
С легкой руки директора школы Наталии Михайловны наши учителя, принимают участие во Всеукраинской акции «Громадянин», и занимают только призовые места.
Ежегодно представляли нашу школу на конференциях в Киеве: Марченко, Копейка, Кривощокова, Грушко, Ещенко, Довгая, Харина
Методичне об’єднання  вчителів природничих наук  - це міцні знання, впевненість в собі. 
На диво в гуманітарній школі  діти мають міцні знання з точних наук і щороку отримують призові місця  у місті та області, бо інновації підтримуються завучем школи Жмінченко Тетяною Михайлівною -  вчителем математики.
Костюченко Валерия Анатолиевна – повелительница    интегралов  - теорем и уравнений, всегда строгая, находчивая, остроумная и всеми любимая.
Олійник Марина Володимирівна -  біолог і хімік, закоханий у світ формул.   Вчитель точної науки, але має багато інших талантів: пише вірші, малює, артистична і має не аби яке почуття гумору. Щороку її учні є призерами міських та обласних олімпіад.
Скучен мир без путешествий,
Приключений, происшествий.
И  такие интересные уроки ведет географ - Копейка Елена Анатолиевна. И не случайно результат всех ее начинаний  – призовые места в  олимпиадах,  конкурсах и туристических экспедициях.
Чоловіки у школі, це завжди  стимул для нас жінок.  І ми раді тому що поряд з нами працюють Калашник Анатолій Юрійович – вчитель фізики та Мальцев Ярослав Володимирович  - вчитель технічної праці. Ми не уявляємо життя школи без них, їхньої допомоги і участі у всих шкільних справах.
Когут Наталия Ивановна – учитель физкультуры. Энергичная, веселая, задорная, заботливая и требовательная.  Ведущая детей к победе во  всех спортивных соревнованиях.
 Работают тут чудо – мастера,
 Незнаек превращают в вундеркиндов,
 Им послан свыше этот дивный дар,
 Избранников талантов сразу видно.
Це не просто педколектив, це справжня згуртована команда ентузіастів  і однодумців, просимо Вас всіх  на сцену.